Весільна вишиванка. Прикмети
Хочеться віддати данина традиції? Канони весільної вишивки століттями обростали щасливими прикметами. Наприклад, щоб вишивка стала оберегом родинного вогнища, потрібно дотримуватися кількох нескладних правил. Вибравши проект, порахуйте кількість кольорів у вишивці. Саме таку кількість голок потрібно купити. Причому купівлю краще запланувати на понеділок тоді голки вважаються «щасливими».
При виборі ниток потрібно звернути увагу на натуральний склад, щоб між подружжям не було нічого «штучного». Той самий принцип діє при виборі матеріалу для вишивки. На щастя, більшість виробників муліне і канви роблять натуральні продукти, а значить, особливих складнощів не виникне.
Рекомендується використовувати додаткові елементи для прикраси бісер, стрази, намистини (тільки не для весільних рушників). Це «зазиває» в будинок достаток, а за деякими повір'ями, робить подружнє життя нудним.
Роботу слід починати в четвер і сидячи обличчям до вікна, звернувшись до неба. Добре, якщо в будинку в цей момент будуть тиша і спокій ця енергія передасться вишивці. Поки вышиваешь до весілля (поки не закінчиш одну річ), не можна лаятися або говорити про кого-небудь погано, пліткувати, інакше, за повір'ям, сім'ю будуть супроводжувати плітки, а між подружжям будуть часті сварки.
Добре, якщо малюнок з лицьового боку і зворотного боку вийде однаковим або без плутаних вузликів. Вважається, що лицьова сторона для людей, а виворіт це те, що відбувається всередині шлюбу, як подружжя ставляться один до одного. Плутані нитки, вузлики ― це недомовки, непорозуміння між подружжям. Якщо ви мало знайомі з математичної виворотом, вибирайте техніку блекворк ― це якраз та вишивка, в якій ідеальна виворіт не вимагає ні навичок, ні особливого праці.
Вибираючи проект для весільної вишивки, потрібно слухати тільки свої емоції. Малюнок повинен дійсно подобається вам, а не радувати або дивувати гостей. Це теж своєрідна проекція сімейного життя чи всередині сім'ї довірчі відносини або це буде шлюб, благополучний тільки зовні, з боку.
І звичайно, не варто забувати про те, що вишивка-заняття трудомістке, тому важливо правильно оцінити, скільки часу займе обраний вами проект і чи встигнете ви його закінчити до весілля.
Якщо ж вибраний і дуже сподобався малюнок займає занадто багато часу, відкладіть його, зробіть щось менш трудомістке для дня весілля, а розпочату вишивку закінчите для першої річниці адже це буде якраз «ситцева» весілля, і всі текстильні подарунки згодяться!
Інші статті
- Обруч в стилі "цумамі канзаші" з вузької стрічкиЯпонська техніка «цумамі канзаші» вельми популярна сьогодні. Адже прикраси виходять яскраві та позитивні. Таку «красу» приємно подарувати і отримати в подарунок. Доступні матеріали і нескладний процес виготовлення приваблюють багатьох рукодільниць.Повна версія статті